Genel

Engelli Koordinatörleri Toplantısı

Kayseri İl Müftülüğü, engelliler koordinatörlüğü tarafından engelli vatandaşlara yönelik yürütülen hizmetlerin değerlendirilmesi amacıyla “Engelli Koordinatörleri Toplantısı düzenledi.

İl Müftülüğünde düzenlenen ve tanışma ve kaynaşmanın da hedeflendiği toplantıda, 2019 yılı İl ve ilçe müftülükleri engelliler koordinatörlüklerinin faaliyetlerine ait raporlar değerlendirildi, 2019-2020 yılında yapılması planlanan faaliyetlerin yol haritası çıkarılarak proje ve teklifler sunuldu.

Öte yandan engelli koordinatörlüğü ile diğer koordinatörlüklerin iş birliği halinde çalışmasının önemi üzerinde durulurken Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, belediyeler ve diğer kamu kuruluşlarıyla birlikte yapılabilecek faaliyetler değerlendirildi.

– Her türden engelliye ulaşmalıyız

Toplantıda koordinatörlere hitap eden İl Müftüsü Prof. Dr. Şahin Güven, “Kayserimizdeki her türden engelliye ulaşmaya çalışmalıyız. Engelli vatandaşlarımız için ne yaparsak faydalı olabiliriz diye düşünmeli ve onlara yardımcı ve faydalı olabilmek için gece gündüz demeden fedakârca çalışmalıyız.” ifadelerini kullandı.

İl Müftüsü Güven’in başkanlığında düzenlenen toplantıya İl Müftü Yardımcısı Mehmet İzci ile İl ve ilçe engelli koordinatörleri katıldı.

Diyanet Haber

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün